× Právě vylepšujeme celý web. Děkujeme za pochopení.

Seznam workshopů

Škola vaření s Lukášem Neckářem

2 kurzy pro děti
2 kurzy pro dospělé

Sushi pro děti, Závitky pro děti, Poke Bowl a kurz Sushi pro dospělé. To vše se můžete naučit pod vedením sushi mistra a špičkového kuchaře Lukáše Neckáře a Lídy Ora, šéfkuchařky na asijskou kuchyni. Délka kurzů je 60 - 70 minut. Jak v sobotu, tak v neděli se uskuteční všechny 4 druhy kurzů. Počet osob na každý kurz je omezený. Vyberte si svůj kurz.


Vybrat kurz
Challenge: Poraž šéfkuchaře Davida Valíčka

Připravujeme

Připravujeme

Vybrat kurz
Šéfkuchař Ondřej Molina

2 soutěže pro dospělé 


Soutěž v otvírání ústřic, kde mischelinský šéfkuchař vybere 2 lidi z publika, vybaví je ochrannou rukavicí a nožem. Poté začne souboj, kdo dříve otevře určité množství  ústřic. Do tohoto souboje se zapojí v průběhu i Ondřej Molina, který ukáže, jak rychle se dají ústřice otevřít, tyto ústřice pak poputují mezi vás diváky. Délka soutěže je 15 - 2O minut.


Back 2Back cooking 

Známý michelinský šéfkuchař Ondřej Molina si vybere jednoho náhodného diváka z publika, který bude vařit jednoduché jídlo pouze podle šéfkuchařových instrukcí, tento souboj nazýváme šéfkuchař vs. návštěvník. Stejné jídlo ve stejný čas? Jaký bude výsledek se dozvíte přímo na Garden Food Festival 2021. Délka soutěže 45 - 60 minut. Vybrat kurz