Markéta Hrubešová - Garden Food Festival

Markéta Hrubešová se vrací na Garden Food Festival!

22. 02. 2021

Garden Food Festival byl vždy pro Markétu, jak ona sama říká, srdeční záležitostí. Jsme velice rádi, že pro sezónu 2021 jsme se dohodli znovu na společné spolupráci. Markétu uvidíte moderovat sérii Garden Food Festival 2021, ale také spatříte její kuchařskou show, kde mnozí z vás budou moc ochutnat skvělé jídlo, které Markéta uvaří. 


Markétu jsme pro vás krátce vyzpovídali. Přinášíme krátký rozhovor, jak se Markétě žije v těchto časem, jak se posouvá neustále kupředu a také co ji vedlo k návratu na Garden Food Festival.

Dobrý den Markéto, jaký byl váš program za poslední měsíce? Jak zvládáte aktuální situaci? 

Snažím se zůstávat aktivní. Občas natáčím, vařím, streamuji, píšu, chodím na procházky, trochu cvičím a tak vůbec. Hlavně nezlenivět! Ta situace k tomu trochu svádí, ale je to jen o vůli. Prostě vydržať!


Jde z vás cítit obrovská pozitivní energie. Kde ji berete? 

Děkuji za kompliment. Nicméně bych raději používala slovo optimismus :-) Myslím, že všichni mají starostí nad hlavu, tak se snažím rozdávat radost - alespoň malinko. Ono vážně stačí málo - usmát se na prodavačku, popřát hezký den sousedům, říct vašim blízkým, že je máte rádi. Nic to nestojí, ale uvidíte ty zázraky, Ta zpětná vazba je k nezaplacení!