Garden Food Festival

Garden Food Festival vstupuje do sezóny 2021

21. 02. 2021

Nová sezóna je zde a s ní i nové výzvy. Je třeba ještě jednou a naposledy poděkovat každému návštěvníkovi, prodejci a partnerovi za účast na Garden Food Festival v roce 2020. Sezóna to nebyla lehká, vyzkoušelo se mnoho nového, akce se přesouvaly, rušily a vše se měnilo ze dne na den. Pod novými majiteli Clash Ventures s.r.o. vstupujeme do sezóny 2021 a chceme ukázat naši gastro tour v 8 městech.

Nejen na Moravě

Vždy jsme se drželi na Moravě. Poprvé jsme si v roce 2019 vyzkoušeli Garden Food Festival v Praze a letos znovu festival zavítá i mimo Moravu, 14. - 15. 8. 2021 se uskuteční Garden Food Festival v Písku. Přinášíme koncept festivalu do příjemného místa v srdci města. Naším cílem je stát se nejkvalitnějším gastro festivalem v České republice, mezi zastávky v letošním roce bude tradičně Olomouc, Ostrava, Uherské Hradiště a pracujeme na potvrzení dalších míst, například Pustevny nebo Nový Jičín.

Workshopy a zážitky

Návštěvník, který v roce 2021 dorazí na Garden Food Festival, se bude moci účastnit různých workshopů a odnést si zážitek. Nechceme, aby byl Garden Food festival obyčejným gastro festivalem. Chceme, aby návštěvník něco zažil. Chceme přinášet nové možnosti ve formě zážitků pro všechny, kteří se chtějí více než jen dobře najíst a napít. Jako první můžeme představit Největší venkovní školu vaření se sushi mistrem Lukášem Neckářem.


Lukáš Neckář si pro všech 8 míst připravil 4 kurzy pro děti i dospělé. Limit je po každé 20 osob, aby každý dostal od Lukáše patřičnou pozornost a skutečně se i něco naučil. Kromě Lukáše připravujeme kuchařskou soutěž s Davidem Valíčkem, kde bude možné vyhrát opravdu zajímavé ceny. Vstupenky na workshopy bude možné koupit přes NFCtron Pass.

Návrat vstupného s novinkou NFCtron Pass

Vzhledem k situaci v sezóně 2020 jsme zvolili model otevřené akce bez vstupného. Díky tomu se některé naše akce mohli uspořádat aspoň v omezené míře. Pro tour 2021 vracíme zpět vstupné s několika změnami. Vstupenka neplatí na 1 den, jak tomu bylo v sezóně 2019, ale rovnou na celou akci. Dospělí platí 120 Kč v předprodeji včetně náramku s čipem za celou akci. Děti do 12 let a ZTP mají vstup zdarma. Na místě je vstupné 150 Kč pro dospělé za celou akci. Na místě akce stojí náramek s čipem 20 Kč. Můžete si jej zakoupit do páru, party nebo rodiny. 


Nově si budete moci zakoupit vstupenku na jméno, dobít si svůj kredit dopředu přes NFCtron Pass a k tomu si ještě dokoupit workshop nebo zážitek. Na vstupu se odbavíte pomocí QR kódu přímo ve vašem účtu NFCtron Pass. Věříme, že díky této novince nebudou u vstupu žádné fronty. Zakoupit vstupenky na jednotlivé akce přes NFCtron Pass si můžete zde.

Automatizovaná spolupráce s prodejci přes NFCtron Plus

Další novinkou je nastavení jasných a férových pravidel pro všechny prodejce, kteří se účastní tour Garden Food Festival. Platí se procentuální provize a k tomu jednorázový poplatek za elektřinu dle odběru od 500 Kč do 1 000 Kč bez DPH za prodejní místo. Pro přesný postup se stačí podívat do sekce pro prodejce na našich webových stránkách. 

Jakýkoli prodejce se může přihlásit přes NFCtron Plus. K tomu všichni prodejci vidí, jaká další prodejní místa budou na konkrétních akcích. Díky NFCtron Plus v rámci konkrétní akce vidí všichni prodejci data ze systému NFCtron v reálně čase.


Věříme, že Garden Food Festival naváže na ty nejlepší ročníky z dřívějších let. Sledujte naši cestu na sociálních sítích. Připravujeme další novinky a nemůžeme se dočkat až vám je budeme moci připravit. Držte se.Kompletní tisková zpráva ke stažení zde.